کلینیک ارم
فرکشنال کلینیک ارم

RF فرکشنال

روش آر اف فرکشنال ( Fractional RF ) یکی از مدرن ترین روش های جوانسازی پوست است. روشی ایمن و کم تهاجمی که می تواند بدون دردسرهای عمل جراحی، نتایج بسیار خوبی را به شما هدیه دهد. این روش از امواج رادیویی ایمنی استفاده می شود که به لایه ی میانی پوست نفوذ می کنند و باعث تحریک کلاژن سازی و دیگر تغییرات در ساختمان پوست می شوند. این تکنولوژی مورد تایید سازمان FDA است.

RF فرکشنال
مزایا و کاربرد های آر اف فرکشنال

۱- رفع چین و چروک و کلاژن سازی

۲- لیفتینگ و سفت کردن پوست

۳- کاهش منافذ باز پوست

۴- کاهش عمق اسکارهای فرورفته

۵- شفاف شدن پوست های تیره

۶- کاهش چربی پوست و جوش های فعال

آر اف فرکشنال چگونه کار می کند؟

اساس عملکرد روش آر اف فرکشنال تاثیر بر لایه های سطحی یا عمقی پوست است. پوست از چند لایه تشکیل شده که سطحی ترین آن روپوست یا اپی درد نام دارد. در زیر اپی درم، لایه ی درم قرار گرفته که در فرایند پیری تحلیل می رود و باعث پیر پوستی می شود. آر اف دو کار برای پوست شما می کند: تحریک کلاژن سازی و فعال کردن فیبرو پلازی.

سازمان غذا و داروی ایالات متحده آمریکا به عنوان یکی از معتبرترین سازمان های نظارتی درمانی، روش آر اف فرکشنال را به عنوان یک روش درمانی ایمن برای سفت کردن پوست و اصلاح انحنای سطحی بدن (کانتور) تایید کرده است.

آر اف فرکشنال کلینیک ارم
RF فرکشنال برای درمان چه مواردی به کار می رود؟

۱- جهت یک دست شدن بافت پوست آشکار را کاهش می دهد.

۲- جهت بدست آمدن ظاهری جوان تر و تازه تر علائم پیری را کاهش می دهد.

۳- جهت بدست آمدن پوستی با ظاهر صاف،ناهنجارهای بافتی پوست را از بین میبرد.

۴- جهت بدست آمدن ظاهری شفاف تر سالم تر جای زخم های آکنه را کاهش میدهد.

۵-خط های گردنی را جهت کاهش علائم پیری اصلاح می کند.

۶- چروک و خطوط عمیق را برای داشتن پوستی جوان تر کاهش می دهد.

۷- برای بدست آمدن پوستی سفت تر در نواحی سر و سینه.

۸- پوست شل را کاهش می دهد و سفت می کند.

هر آنچه که باید درباره آر اف فرکشنال بدانیم

جوانسازی پوست به وسیله آر اف فرکشنال یک درمان جوانسازی پوست است که از تکنولوژی امواج رادیویی دو قطبی استفاده می ند. این روش در واقع یک جایگزین مناسب برای سایر روش های جوانسازی پوست مانند لیزر و لایه برداری با اسید (که نیاز به مراقبت های بعد از عمل شدید هستند) می باشد زیرا در این روش تنها دو تا چهار روز بعد پوست به حالت طبیعی خود باز می گردد و نیاز به مراقبت های خاص ندارد.

نحوه جوانسازی پوست با آر اف فرکشنال: 

در آر اف فرکشنال از ترکیب امواج رادیویی و میکرونیدل براز ایجاد یک پاسخ ترمیمی قدرتمند در پوست بهره میگیریم .در این روش درمان برای اینکه بصورت ایمن به سطح پوست حرارت برساند ، از سوزن های بسیار ریز استفاده می کند . این روش سبب ایجاد زخم های پوستی بسیار کوچک شده که بدن آنها را به طور طبیعی بهبود می بخشد . این فرایندی است که علائم آسیب پوستی دیده شده بر روی سطح پوست را ترمیم می کند و سببب بهبود خطوط ظریف، چروک، شلی پوست، ترک های پوستی، منافذ باز و اسکارهای پوستی می گردد.

زمان مشاهده نتایج آر اف فرکشنال:

بیماران پس از اولین درمان شروع به دیدن نتایج کرده و این نتایج تا شش ماه پس از درمان به بهبود خود ادامه خواهند داد. از آنجایی که این درمان بر روی بازسازی کلاژن و الاستین اثر دارد، هیچ محدودیتی در دوام نتایج وجود ندارد. جهت حفظ نتایج و بهبود نتایج فعلی درمان های نگهدارنده پس از سال اولیه توصیه می شوند.

زمان لازم برای بهبودی :

جوانسازی پوست با آر اف فرکشنال یکی از کوتاه ترین مدت های بهبودی را داشته که دو تا چهار روز می باشد . فرد روز پس از عمل می تواند آرایشی کند. یک جلسه درمانی در حدود سی دقیقه به طول می انجامد . تعداد جلسات در یک برنامه درمانی به پوست خود شخص بستگی دارد اما با این حال بین سه تا چهار جلسه در هر چهار تا شش هفته متغییر است.

چه کسانی از آر اف فرکشنال سود میبرند؟

جوانسازی پوست با آر اف تنها درمان فرکشنالی است که می تواند برای تمامی انواع پوست استفاده شود . این درمان برای همه سنین قابل استفاده است.

آر اف فرکشنال در کلینیک ارم

آر اف فرکشنال موجود در کلینیک ارم یکی از جدید ترین و بروزترین آر اف های موجود است. سری این دستگاه به صورت شخصی است که پس از استفاده به خودتان داده می شود و در مراجعه های بعدی باید به همراه داشته باشید.

Open chat
1
نیاز به راهنمایی دارید؟
سلام
چطور میتونم راهنماییتون کنم ؟