کلینیک ارم
مقالات

کار با وسایل الکترونیک و نقش کرم ضد آفتاب

کار با وسایل الکترونیک و نقش کرم ضد آفتاب
مقالات پزشکی در زمینه پوست مو، زیبایی، لیزر، تغذیه، لاغری و تناسب اندام کلینیک ارم
آیا هنگام کار کردن با وسایل الکترونیک نیاز به استفاده از ضد آفتاب است؟

در مقالات پزشکی کلینیک ارم این هفته سعی داریم در زمینه پوست با شما صحبت کنیم. همانطورکه میدانید توجه به پوست برای خیلی از افراد به خصوص زنان مهم است. سعی داریم تا در مقالات پزشکی کلینیک ارم بیشتر در زمینه پوست و مو با شما عزیزان صحبت کنیم. شما میتوانید از مطالب خود سایت کلینیک ارم نیز استفاده کنید.در ادامه به نیاز یا عدم نیاز استفاده از ضد آفتاب هنگام کار با وسایل الکترونیک میپردازیم.

وسایل الکترونیک نور آبی از خود ساطع میکنند. میزان این نور آبی آن قدر کم است که در واقع اصلا به پوست آسیب وارد نمیکند. بزرگترین منبع نور آبی خورشید است . بنابراین اگر قرار است که از نور آبی بترسیم بهتر است این ترس از آفتاب باشد نه وسایل الکترونیک.

در مقالات پزشکی کلینیک ارم در این هفته به تاثیرات نور آب بروی پوست میپردازیم. در صورتی که برا شما دوستان سوالی پیش آمد شما می توانید از طریق گفتگو آنلاین با ما در ارتباط باشید.

نور آبی که از وسایل الکترونیک ساطع میشود و ممکن است به پوست آسیب برساند. اما نیاز به چندین ماه تماس بدون توقف نور آبی به پوست است. در یک مطالعه دیده شده که اگر موبایل را در حالت نور صد درصد و در فاصله پنج سانتی متری پوست به مدت زیاد نگه داشته شود ممکن است به پوست آسیب بزند.

به نظر میرسد که ترسی که در حال حاظر در این رابطه وجود دارد توسط برخی از شرکت ها برای افزایش فروش ضد آفتاب هایی با ادعای قابلیت مهار نور آبی ایجاد شده است.

هدف کلینیک ارم از انتشار مقالات پزشکی افزایش آگاهی و دانش شما جهت زندگی سالم و پر نشاط میباشد.
مقالات پزشکی در زمینه پوست و مو، زیبایی و تناسب اندام به صورت هفتگی در وبسایت کلینیک ارم آپلود میشود.
کار با وسایل الکترونیک و نقش کرم ضد آفتاب

نویسنده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Open chat
1
نیاز به راهنمایی دارید؟
سلام
چطور میتونم راهنماییتون کنم ؟