کلینیک ارم
لیزر موهای زائد مردان

لیزر مردان

‎در لیزر مردان می توانیم نواحی متناسب با درخواست شما را تحت درمان قرار دهیم. بنابراین هر ناحیه‌ای از بدنتان که مایلید آن را صاف ببینید ، با رزرو نوبت و مشاوره با متخصصین کلینیک ارم می توانید ناحیه تحت لیزر را انتخاب کنید. 

گونه‌ها و خط فک

پشت بدن کامل

شکم و قفسه سینه

شانه‌ها و گردن

ناحیه تناسلی

لیزر مردان
تاثیر لیزر روی موهای زیر پوستی

علت اصلی ایجاد موهای زیر پوستی نحوه تراشیدن و یا جذب کردن موهای می باشد. به طور مثال اپیلاسیون موجب ضخیم شدن ریشه مو ایجاد زخم و اختلال رویش مو می شود. بنابراین بهترین روش استفاده از لیزر است. افرادی که موهای بدن آنها به صورت زیر پوستی رشد می کند، پس از لیزر کاملا بهبود می یابند که البته باید گفت نتایج درمان موهای زیر پوستی به کمک لیزر کاملا دائمی است.

دستگاه لیزر چگونه عمل میکند؟

در مرحله اول ناحیه مورد نظر خنک می گردد تا از سطوح بالایی پوست محافظت شود. در مرحله بعد اشعه لیزر به پوست نفوذ کرده و توسط ساقه مو جذب جذب می شود و به حرارت تبدیل می گردد . در مرحله آخر گرما به طور موثری به فولیکول های مو آسیب می رساند و آنها را از بین می برد. استفاده از لیزر برای موهای پشت و سینه ی آقایان معمولا ۶ تا ۸ جلسه ی درمانی با فواصل حدود ۲ ماه می تواند نتایج بسیار خوبی داشته باشد.

لمس کردن موها در دوره لیزر

در بین جلسات لیزر خود، بهتر است از لمس کردن موهای خود پرهیز کنید. روش لیزر موهای زائد مستلزم این است که فولیکول ها دست نخورده باشند. بنابراین اگر در این فاصله نیاز به حذف موهای خود را داشتید از تیغ استفاده کنید. همچنین می توانید تا زمانی که تمام جلسات به اتمام نرسیده اند از اپیلاسیون، کندن مو ، بلیچ یا کرم های رفع موهای زائد یا الکترولیزر بر روی ناحیه درمان پرهیز کنید و به مدت یک تا سه روز پس از درمان نیز در صورت وجود تاول یا پوسته پوسته شدن بر روی پوست تیغ نکشید. 

هر آنچه که باید درباره ی لیزر موهای زائد بدانید
لیزر موهای زائد

لیزر می تواند موهای زائد را از بین ببرد. برای مواقعی که موهای زائد شما رشد بیش از حد دارد استفاده میشود و یا اینکه بخواهید خود را متفاوت نشان دهید. بیشتر افراد باید برای رفع موهای زائد درمان خود را طی چندمرحله انجام دهند. بیشتر لیزرها و نورهای سبک که برای ازبین بردن دائمی موها استفاده میشود اف دی ای FDA هستند یعنی در یک دروه تمام موها رابه طور دائم از بین میبرد. 

 فواید لیزر موهای زائد در کلینیک ارم:

لیزر مردان جهت رفع موهای زائد بدن مردان روز به روز بیشتر میشود. همانطور که دیدیم روش‌های حذف موهای زائد اغلب ناکارآمد، وقت‌گیر و هزینه‌بر هستند. از لیزر بدن میتوان در تمام نقاط بدن استفاده کرد. دست‌ها، پاها، صورت، زیربغل، بیکینی، شکم، کمر کاندیدا لیزر هستند. در اینجا ده فایده اصلی و مهم لیزر را میشماریم تا بتوانید آن را با دیگر روش‌ها مقایسه کنید. در صورت نیاز برای از بین بردن موهای زائد بدن خود روش مناسب را انتخاب کنید.

لیزر درمانی به دلیل سرعت بالا، تاثیرگذاری طولانی مدت و عوارض کم به یک روش پرطرفدار جهت رفع موهای زائد تبدیل شده است. از این رو میتوان گفت که با لیزر موهای زائد صورت شاهد عوارض کم و موقتی هستیم.

صرفه‌جویی در زمان

روش لیزر درمانی بسیار سریع و قابل اعتماد است. به همین دلیل است که بیشتر افراد تمایل به لیزر درمانی دارند. 

روش لیزر درمانی بسیار سریع و قابل اعتماد است که وقت زیادی را برای از بین بردن موهای زائد بدن خود صرف کنید.

صرفه‌جویی در هزینه موهای زائد

هزینه های لیزر موهای زائد ابتدا افراد را به خاطر هزینه های هنگفت دچار شک و تردید در انجام آن میکند.هر چه تعداد جلسات بیشتر باشد، هزینه درمان هم بیشتر خواهد شد.

نتایج لیزر بلند مدت است و باعث کاهش رشد موهای زائد به مدت طولانی میشود هزینه ی آن قابل توجیه است. به عنوان مثال شما هزینه ی کمتری صرف ریش تراش، اصلاح، کرم های موبر، موم و سایر لوازم خواهید کرد. در لیزر خبری از موی زیرپوستی نیست.

لیزر موهای زائد این است که با از بین بردن فولیکول‌های مو امکان ایجاد موی زیرپوستی از بین میرود. حتی اگر موی جدیدی دوباره رشد کند به صورت مستقیم از پوست بیرون می‌آید و دیگر زیر پوست پیچ نمی‌خورد که این باعث صافی و شفافیت پوست می‌شود . 

لیزر موهای زائد بدون درد است

انجام لیزر مردان هم درد دارد و هم درد ندارد. به عنوان مثال درد آن طوری است که گویی یک کش پلاستیکی به پوست شما زده میشود. یا شبیه به حس خراش ملایم روی پوست یا بند انداختن است.

از آنجائی که آستانه تحمل درد در افراد مختلف متفاوت است، میتوان گفت که درد ناشی از لیزر مو هم در افراد مختلف متفاوت است. در لیزر مردان به دلیل آستانه تحمل بالا درد کمتری را نسبت به زنان احساس میکنند.

البته شدت درد در برخی از قسمت های بدن که حساس تر هستند بیشتر است. ببیشتر کسانی که لیزر انجام داده اند معتقدند که درد موم خیلی بیشتر از درد لیزر است.

لیزر موهای زائد سالم و موثر است

حذف موهای زائد بدن با لیزر روشی موثر، سالم و امن است. امروزه با پیشرفت تکنولوژی انواع دستگاه های لیزر وجود دارند که با تمام انرژی روی فولیکول های مو متمرکز شده و موهای زائد را از بین میبرند. لیزر درمانی نسبت به آی‌پی‌ال (سیستم‌های نور شدید پالسی) تاثیر بیشتری دارد.

امن و بدون خطر بودن لیزر بیش از ۲۰ سال است که تایید شده است. پس جای نگرانی در این رابطه وجود ندارد.

بدون شک لیزر موهای زائد موثرترین روش رفع موی زائد بدن است. به جای اینکه مانند شیو کردن مو را از سطح پوست قطع کند. یا مثل اپیلاسیون مو را از ریشه بیرون بکشد، فولیکول مو را از بین می‌برد و باعث ماندگارترین نتایج می‌شود.

لیزر موهای زائد به پوست آسیبی نمیرساند.

یکی از فواید لیزر موهای زائد این است که پوستی صاف و یکدست برایتان به جا میگذارد.هیچ موی زبری به جای موهای کنده شده بیرون نمی‌آید که باعث زبری پوستتان شود. لیزر مانند دیگر روش‌ها به لایه بالایی پوست هیچ آسیبی نمیرساند و باعث ایجاد حساسیت یا زخم و راش‌های پوستی هم نمی‌شود. 

از دیگر فواید لیزر موهای زائد عبارت است از:

 تحریک موهاى در حال رشد.

کاهش موهای زائد بدن به طور دائمی.

شفاف تر و نرمتر شدن پوست.

کاهش تحریک پوست.

کاهش رشد موهاى در حال رشد.

استفاده ى آسان و قابل استفاده براى تمام بخش هاى بدن.

Open chat
1
نیاز به راهنمایی دارید؟
سلام
چطور میتونم راهنماییتون کنم ؟